Naša firma sa už takmer 10 rokov zaoberá aditívami AdBlue. Spoločnosť T a M trans spedition, s.r.o. má viac ako 25 ročné skúsenosti v oblasti veľkoobchodu a prepravy na slovenskom trhu. Zastupujeme jeden z európskych závodov, ktorý sublicenciou vyrába prísady AdBlue pre vozidlá so systémami SCR.

AdBlue

Naša firma sa už takmer 10 rokov zaoberá aditívami AdBlue, ktoré si naši zákazníci môžu kúpiť na našich vlastných čerpacích staniciach na Slovensku a v Českej republike. Veľkoobchodným zákazníkom ponúkame sady AdBlue, ktoré zaručujú zmluvné dodanie s našimi vlastnými cisternovými vozidlami.

Kvalita

Zaručujeme vám kvalitu, záruku dodania a vystopovateľnosť o skutočnom pôvode aditív. Naše skladovacie zariadenia ako aj dodávateľské prostriedky (akreditované cisternové vozidlá) sú vždy vyberané podľa príslušných predpisov ISO. Kontrolu kvality je možné spätne skontrolovať pri každej dodávke, máme pre ne akreditovaný laboratórny test.

Doprava

V prísnom súlade s normou ISO 22241 dodávame stovky partnerov v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku. Našim zákazníkom poskytujeme ku každej dodávke atestačný list výrobcu. Ak potrebujete ďalšie informácie o cenách a dodacích podmienkach, neváhajte nás kontaktovať.

AdBlue nádrže

Našim zmluvným partnerom vieme zabezpečiť prenájom AdBlue nádrží s možnosťou odkúpenia. Nádrže vyberáme tak, aby spĺňalo vaše očakávania. Či už potrebujete veľkú, malú, okrúhlu alebo hranatú, zabezpečíme dodanie takej nádrže, ktorá vám bude vyhovovať. Všetky nádrže sú certifikované a spĺňajú európske normy.

Telemetria

Všetky naše nádrže sú vybavené Smart systémom, vďaka ktorému sa nemusíte o nič starať. Telemetria v nádrži nás upozorní, že vám dochádza AdBlue a my vám automaticky dodáme toľko AdBlue, koľko potrebujete. Takýmto spôsobom vieme zaručiť pravidelné a presné dodávky našim zákazníkom.

Balené AdBlue

V našej ponuke nájdete aj balené AdBlue v rôznych objemoch. Bandasky s nalievacím hrdlom ponúkame v 5, 10 a 20 litrových baleniach. Pri väčších množstvách vám vieme spraviť bandasky aj s vlastnou potlačou. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, radi vám zodpovieme vaše otázky.

Informačný list k AdBlue distribuovaný našou spoločnosťou si môžete stiahnúť tu.

Kontaktujte nás

Vyplňte náš krátky formulár a my vás budeme kontaktovať.

Vaša správa bola odoslaná, ďakujeme!

Kontakt

V prípade otázok nám môžete aj zavolať alebo napísať mail.

T a M trans spedition, s.r.o.
Šarovce 545
935 52 Šarovce