Získajte okamžitú zľavu až 10 centov na každý liter paliva

Získajte okamžitú zľavu až 10 centov na každý liter paliva

 

Využite našu jarnú akciu na férových pumpách TAM a vymeňte vaše body za okamžitú zľavu až 10 centov na každý liter. Akcia platí počas jari na vybraných čerpacích staniciach TAM. Stačí použiť vaše bonusové body a premeníme vašich 5 bodov na zľavu 10 centov na každý natankovaný liter paliva.

 


 

Podmienky akcie:

Zľavu vo výške 0,1€ na liter paliva si môže uplatniť ktorýkoľvek zákazník po natankovaní u obsluhy čerpacej stanice. Zákazník pri platbe predloží BONUS kartu a požiada obsluhu o zľavu. Ak má zákazník dostatočný počet bodov, odráta sa mu za každý natankovaný liter paliva 5 bodov a odpočíta 0,1€ za každý natankovaný liter paliva. Akcia sa vzťahuje na palivá: Diesel Plus, Diesel 60, Natural 95 Plus a Natural 101 Plus. Zákazník má právo po nazbieraní dostatočného množstva BONUS bodov uplatniť si zľavu na tankovanie. Zľavu je možné uplatniť si iba na celé natankované množstvo, zľava sa nedá uplatniť čiastkovo. Zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami.Pri uplatnení zľavy na palivo vám nebudú pripočítané Bonus body za aktuálne tankovanie. Podmienkami uplatnenia zľavy sú:

  • predloženie bonus karty
  • platba v hotovosti alebo platobnou kartou
  • dostatočný počet BONUS bodov na uplatnenie zľavy.

Akcia platí na všetkých čerpacích staniciach TAM na území Slovenska a na čerpacej stanici TAM Vsetín v Českej republike. Na samoobslužných čerpacích staniciach je možné uplatniť si zľavu iba počas otváracích hodín pokladne u obsluhy čerpacej stanice. Akcia platí od 12.03.2019. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo jednotlivé akcie zrušiť, prípadne upraviť ich pravidlá a podmienky. Posledná aktualizácia podmienok: 15.10.2021.